Dostawca linii technologicznych dla przemysłu elektronicznego – PB Technik

Przemysł elektroniczny w Polsce rozwija się w dynamicznym tempie, nieustannie rosną również wymagania co do jakości, niezawodności oraz trwałości wytwarzanej elektroniki. Wymusza to na producentach dostosowywanie linii technologicznych do coraz bardziej wyśrubowanych norm branżowych, co z reguły oznacza w praktyce automatyzację poszczególnych procesów, a także modernizację lub rozbudowę linii produkcyjnych zgodnie z aktualnymi standardami.

Produkcja elektroniki – automatyzacja to podstawa

Wdrażanie rozwiązań opartych na automatyce przemysłowej to dla producentów elektroniki możliwość znaczącego usprawnienia przebiegu wielu procesów produkcyjnych, zwłaszcza tych, które wymagają od pracowników precyzyjnego wykonywania monotonnych, powtarzalnych czynności przez długi czas. W tego typu zastosowaniach automaty sprawdzają się znacznie lepiej od ludzi, a wykonywane działania są zawsze realizowane z dokładnością i wydajnością praktycznie niemożliwą do osiągnięcia przez żywego operatora.

Co równie istotne, automatyzacja produkcji jest możliwa nie tylko w przypadku produkcji wielkoseryjnej – także produkcja krótkoseryjna może zostać zautomatyzowana, o ile procesy i linie produkcyjne zostaną właściwie zoptymalizowane. Specjaliści PB Technik zapewniają kompleksowe wsparcie w doborze odpowiednich rozwiązań, automatów i urządzeń.

Materiały i wyposażenie dla przemysłu elektronicznego w ofercie PB Technik

Aktualna oferta PB Technik w zakresie linii technologicznych to przede wszystkim kompleksowe rozwiązania dla producentów elektroniki, oparte na produktach renomowanych marek. W bieżącym asortymencie dostępne są m.in.:

  • maszyny do obcinania i i formowania wyprowadzeń elementów elektronicznych,
  • sitodrukarki oraz dozowniki past i klejów,
  • piece do lutowania rozpływowego,
  • stanowiska naprawcze płytek wykonanych w technologii SMD,
  • ekologiczne systemy do mycia płytek, szablonów i palet do agregatów lutowniczych,
  • roboty i automaty lutownicze,
  • pełna gama materiałów eksploatacyjnych,
  • szeroki wybór wyposażenia dodatkowego do oferowanych rozwiązań.

Zależnie od potrzeb i oczekiwań klienta, specjaliści PB Technik zaprojektują i pomogą we wdrożeniu dowolnej linii produkcyjnej, bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży i posiadanej wiedzy.

PB Technik – nowoczesne linie technologiczne dla przemysłu elektronicznego

PB Technik to polska firma, zajmująca się dostawami linii technologicznych oraz urządzeń i materiałów eksploatacyjnych dla podmiotów z szeroko rozumianego sektora elektronicznego. Oferta PB Technik obejmuje zarówno kompletne, w pełni wyposażone linie technologiczne, jak i dedykowane rozwiązania oraz technologie, a także fachową pomoc we wdrażaniu procesów produkcyjnych w oparciu o rozwiązania najlepszych światowych producentów.

PB Technik dysponuje własnym magazynem, w którym dostępne są oferowane produkty i urządzenia, a także części zamienne do nich i materiały eksploatacyjne. Klienci mogą również liczyć na profesjonalny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny na sprzedawane maszyny i rozwiązania. Firma posiada także doskonale wyszkolony personel, zapewniający wsparcie w zakresie ustawiania procesów produkcyjnych i technologicznych bezpośrednio u klienta, zgodnie z wymogami najnowszych technologii. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej PB Technik pod adresem https://pbtechnik.com.pl, gdzie można zapoznać się z pełną ofertą firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *