Wózek narzędziowy NEO Custom Pro

Wózek narzędziowy NEO to produkt marki NEO TOOLS, która jest znanym producentem narzędzi ręcznych i akcesoriów do warsztatu.

Wózki narzędziowe zazwyczaj są projektowane z myślą o organizacji i przechowywaniu narzędzi w warsztacie. Mogą zawierać szuflady o różnych rozmiarach i głębokościach, co umożliwia przechowywanie narzędzi o różnych wymiarach. Dodatkowo, mogą być wyposażone w kółka, co ułatwia przenoszenie narzędzi między miejscami pracy.

NEO Custom Pro to innowacyjny system, który umożliwia skompletowanie szafki narzędziowej według własnych potrzeb i preferencji. Do tej pory takie rozwiązania na rynku szafek warsztatowych nie były dostępne.

W skład sytemu wchodzi korpus oraz 15 elementów takich jak: kółka, blaty, szuflady i akcesoria. Możliwość łączenia ze sobą wyżej wymienionych produktów sprawia, że użytkownik może stworzyć różne warianty szafki narzędziowej od wersji zaawansowanych po budżetowe. Również w trakcie użytkowania można zmieniać konfigurację lub rozbudowywać system o kolejne elementy.
Z powyższego powodu system kierowany jest zarówno do warsztatów mechanicznych, profesjonalistów jak i amatorów.

Korzystając z różnych elementów wchodzących w skład NEO CUSTOM PRO użytkownik zyskuje możliwość skomponowania swojego własnego, idealnego miejsca do pracy i przechowywania narzędzi

Katalog

W celu uzyskania najnowszych i najbardziej dokładnych informacji dotyczących wózka narzędziowego NEO Custom Pro, zalecam skontaktowanie się bezpośrednio z producentem (NEO TOOLS) poprzez ich oficjalną stronę internetową, lub skonsultowanie się z autoryzowanym dealerem tej marki. Tam powinni być w stanie dostarczyć ci najbardziej aktualne specyfikacje, funkcje i inne szczegóły dotyczące tego konkretnego modelu wózka narzędziowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *